گالری ما

اطلاعات تماس

طراحی باغ کودک در مجموعه باغ مشهد به در خواست کارفرمای محترم با تمرکز برای تفریح و سرگرمی پویا و گردشگری مبتنی بر ماجراجویی طراحی آن انجام شد .
هدف از طراحی و اجرای این پروژه جهت توسعه فردی و ارتقا سطح سلامت و نشاط جامعه به خصوص در کودکان می باشد .
کودکان از محیط های بسته و محصور در آپارتمان ،مهدکودک و مدرسه فاصله بگیرند و در محیطی جنگلی نوعی از هیجان و خلاقیت را تجربه کنند.

بازی ها شامل زیپ لاین (سرسره بکسلی می‌باشد که کودک با هارنس و کلاه کاسکت و قرقره تجهیز میشود و سپس به سیم بکسل متصل میگردد و در انتها مربی تجهیزات کودک را تحویل میگیرد. تجربه ای متفاوت از معلق بودن و آشنایی کودک با بازی های در ارتفاع)
ادونچر( سازه چوبی و توری که در 2 طبقه احداث شده است. طبقه 1 در ارتفاع 2متر و 30 سانت از زمین و دارای 10 چالش متفاوت که پس از گذر از آن هیجانات کودک تخلیه میشود. در طبقه 2 که در ارتفاع 6 متری از زمین قرار گرفته است و آن هم دارای 10 چالش سنگین تر و متفاوت تر از طبقه 1 برای رنج سنی 12 تا 18 سال میباشد که در طبقه 2 کودک از زمین به وسیله هارنس، کلاه و لنیارد و شاتل به سیم بکسل های ایمنی( لایف لاین) متصل میگردد و همواره در طول مسیر همراه کودک هست که در صورت هرگونه اختلال، خستگی، استرس و ترس کودک میتواند بر روی شاتل خود بشیند تا مربی مربوطه خود را به کودک برساند و اقدامات لازم را انجام دهد.

ترامپولین: ورزشی سرگرم کننده و مهیج برای کودکان که بر روی تشک هایی ارتجاعی و ثابت که کودک بر روی آن نهایت آدرنالین را تجربه میکند.